Menüü

Pääsküla noortekeskus

                                 Pääsküla noortekeskus asutati 2002. aastal 17. mail. Keskus lähtub oma töös avatud noorsootöö põhimõtetest ning pakub 7-26-aastastele noortele vaba aja veetmise võimalusi. 

                                                                           Noortekeskus on avatud E-N: kell 14-20 ning R: kell 12-18, koolivahejal 12-19 

Siseekstreemhall on avatud  E-N: 14-19.30 ; R: 12-17.30 ja L 12-18,  koolivaheajal 12-18.30

NB! Sõitmise päevad on jaotatud järgmiselt: E ja R - Tõukeratas
T ja N - bmx
K ja L- Uisk/Rula
UUENDUS! Alates 2.12.17 on ekstreemhall avatud ka laupäeviti!

Meil saab mängida piljardit, lauatennist, õhuhokit, lauajalgpalli, playstationit, wii-d ning lauamänge. Pea igal nädalal leiavad noortekeskuses aset erinevad võistlused, töötoad, programmid, kohtumisõhtud, projektid ja koolitused. Jooksev info konkreetsete tegevuste kohta on leitav alapunktis üritused. Samuti pakub noortekeskus võimalust huvitegevuseks, seda erinevate klubide näol. Nende kohta saab lähemalt lugeda alapunktis huvitegevus

Noortekeskuse töötajad on kvalifitseeritud spetsialistid, kes toetavad noorte omaalgatust (ürituse korraldamise kogemus, juhiroll, avalik esinemine, vabatahtlik töö jne). Noorsootöötajad tegelevad ka noorte esmase nõustamisega ning neile noorteinfo edastamisega.

Lisaväärtusena kuulub Pääsküla noortekeskuse juurde ka siseekstreemhall, kus noored saavad sõita tõukeratta, trikijalgratta, rula ja trikirulluiskudega. Antud halli on võimalik rentida ka sünnipäevade pidamiseks. Rendiinfo ning hinnakiri on leitav siit.

Pääsküla noortekeskuse külastamine on noortele TASUTA.