Menüü

Teated

Meie maja lahtioleku ajad:

Tähelepanu! 22. - 26. aprill oleme avatud E - N 12 - 19 ja R 11 - 18

Noortekeskus

 E-N 13-20; R 13-20.00

Ekstreempark 

E 13-17.30; T- N 13-19.30 R 13-19.30

Ekstreempargi info leiad facebooki grupist:  Pässa sk8park

Teenuse disain Pääsküla noortekeskuses

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pääsküla noortekeskus osales 2018. aastal kohalike omavalitsuste koostöögruppide tegevussuunas programmiga, mille raames pakutakse uusi noorsootöö teenuseid, et seeläbi suurendada noorte kaasatust noorsootöösse. Pääsküla noortekeskus analüüsis noortekeskuse avatud poole teenuseid ning teenusedisaini põhimõttel arendas ühte teenust.

Kuna noortekeskusel oli teisel korrusel ruum, mis oli kasutuseta, siis otsustasime seda kasutada otstarbekalt. Läbi avatud noorsootöö meetodi, on neil kõigil võimalus kasutada teist korrus, kus on kaasaegsemad ja uuenduslikumad vahendid. See ruum pakub noortele ahvatlevaid ja arendavaid tegevusi hubases ja turvalises keskkonnas.

Turvalises keskkonnas eakaaslastega suhtlemine loob parema võimaluse noorsootöötajal noori tegevustesse kaasata. Ruum on sisustradud koos noortega vahenditest, mis sobiksid tegevusteks nii nooremale kui ka vanemale sihtrühmale ja oleksid arendavad. Läbi selle arendamise toetab keskkond omaalgatuslike tegevusi.

Peamine eesmärk on pakkuda noortele mitteformaalse õppe võimalusi. Tõsta noortes motivatsiooni omaalgatusele ja piirkonnas aktiivseks noorsootöös osalemiseks. Meie teiseks eesmärgiks on suurendada ja laiendada Pääsküla noortekeskuse ruume, selle kaudu suureneb Nõmmel avatud noorsootöö maht.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

NB! Noortekeskus kasutab uut online registreerimissüsteemi, kuhu noored saavad teha esimesel kasutamiskorral endale kasutaja.
Edaspidi piisab vaid kasutajanime arvutisse sisestamisest ja noor ongi kirjas.
See süsteem on sellel eesmärgil, et koguda noortekeskuse külastatavuse kohta statistikat. 
Lähemalt saab lugeda:
ANK lehelt
 

TÄHELEPANU!

MEIE MAJA KÕRVAL ON RATTAPARKLA, KUHU NOORED SAAVAD OMA RATTAD PANNA! PALUN MURETSEGE NOORTELE RATTALUKUD, SEST NOORTEKESKUSESSE SISSE RATTAID HOIULE PANNA EI SAA!