Menüü

Huvitegevus

Teated

Noortekesus ja skatepark on suvepuhkusel kuni 25.07!

Toimuvad vaid linnalaager ja Tõuksi Suvekoolid.

Jooksva info siseskatepargi info leiad facebooki grupist:  Pässa sk8park

 

Teenuse disain Pääsküla noortekeskuses

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pääsküla noortekeskus osales 2018. aastal kohalike omavalitsuste koostöögruppide tegevussuunas programmiga, mille raames pakutakse uusi noorsootöö teenuseid, et seeläbi suurendada noorte kaasatust noorsootöösse. Pääsküla noortekeskus analüüsis noortekeskuse avatud poole teenuseid ning teenusedisaini põhimõttel arendas ühte teenust.

Kuna noortekeskusel oli teisel korrusel ruum, mis oli kasutuseta, siis otsustasime seda kasutada otstarbekalt. Läbi avatud noorsootöö meetodi, on neil kõigil võimalus kasutada teist korrus, kus on kaasaegsemad ja uuenduslikumad vahendid. See ruum pakub noortele ahvatlevaid ja arendavaid tegevusi hubases ja turvalises keskkonnas.

Turvalises keskkonnas eakaaslastega suhtlemine loob parema võimaluse noorsootöötajal noori tegevustesse kaasata. Ruum on sisustradud koos noortega vahenditest, mis sobiksid tegevusteks nii nooremale kui ka vanemale sihtrühmale ja oleksid arendavad. Läbi selle arendamise toetab keskkond omaalgatuslike tegevusi.

Peamine eesmärk on pakkuda noortele mitteformaalse õppe võimalusi. Tõsta noortes motivatsiooni omaalgatusele ja piirkonnas aktiivseks noorsootöös osalemiseks. Meie teiseks eesmärgiks on suurendada ja laiendada Pääsküla noortekeskuse ruume, selle kaudu suureneb Nõmmel avatud noorsootöö maht.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

NB! Pääsküla noortekeskus kasutab üle-eestilist veebipõhist seiresüsteemi Logiraamat, mille eesmärgiks on koguda noortekeskuse külastuste kohta statistikat.

Noorte sisestatud andmeid kasutatakse vaid üldise statistika tegemiseks.

 

TÄHELEPANU!

MEIE MAJA KÕRVAL ON RATTAPARKLA, KUHU NOORED SAAVAD OMA RATTAD PANNA! PALUN MURETSEGE NOORTELE RATTALUKUD, SEST NOORTEKESKUSESSE SISSE RATTAID HOIULE PANNA EI SAA!