Menüü

teatriklubi

3. oktoobrist alustab Agnes Aaliste käe all teist hooaega teatriklubi. Agnes lõpetas Lavaka 2008ndal aastal ning on varasemalt noortele teatritunde andnud Kullo huvikeskuses.

Selle teatriklubi, ja üleüldse teatriõpetuse, eesmärgiks on harmoonilise inimese kasvatamine teatri vahendite abiga. Teatriõpetus võimaldab noorel inimesel arendada eneseväljenduse ning avaliku esinemise oskusi. Aga ennekõike on see tundekasvatus.

Teatristuudiotest läbi käinud noored on empaatilisemad, nad julgevad tunda, oma tundeid välja näidata ja oskavad ka tunnetega toime tulla. Eeldamisi on nad tulevikus õnnelikumad inimesed, kuna julgevad olla nemad ise, nii elus kui ka laval.

Samuti on loov tegevus hea rohi koolistressi ja argimurede vastu. See kõik on ikkagi mäng. Vabastav ja lõbus.

Teatriklubis hakkavad noored saama nii teoreetilist teavet, aga vähemalt sama palju saavad nad ka kogeda ja teha. Etüüde, harjutusi, kõnetehnikat, kehatunnetust, improvisatsiooni, tekstist arusaamist ja selle esitamist. Ühtlasi on lõpp-eesmärgiks jõuda turvalisest prooviruumist lõpuks ka publiku ette. Nii õpivad noored tajuma sõnumi mõju vastuvõtjale ja oskust vastu võtta tagasisidet.

Näitestuudiosse on oodatud kõik loomingulised noored, kellele meeldib mängida ja kes tunnevad huvi enda ja maailma vastu. Et trupi tase oleks ühtlasem, on oodatud vanus 10-15 eluaastat.

Teatriklubi esimene tund on 3.oktoobril kell 18.30. Ja sealt edasi igal esmaspäeval samal kellaajal. Tunnid hakkavad toimuma Pääsküla noortekeskuses (Rännaku pst 1). Kuutasu on 3,50 eurot.

Kohtumiseni!

http://www.nomme.ee/images/uploads/Teatriring (2).png