Menüü

Huvitegevus

Valdeku tunniplaan

ESMASPÄEV

Kell Ring Juhendaja Ruum  
09:30 - 10.30 Tervisevõimlemine 1.grupp  Sirje Suurorg Aula alustab 07.09
10.30 - 11.30 Tervisevõimlemine 2.grupp Sirje Suurorg Aula alustab 07.09
12:00 - 13.00 Ravivõimlemine Lembit Härma Aula alustab 07.09
12:30 - 13.45 Inglise keel Tiiu Kalve 111 alustab 14.09
11.00 - 13.00 Keraamika                          Merike Veenre 0-k      alustab 10.09

 


TEISIPÄEV

Kell Ring Juhendaja Ruum  
09.15 - 10.15 Eakate võimlemine        Lembit Härma Aula alustab 08.09
10.15 - 11.45 Jooga Imbi Areda Aula alustab 15.09
11.00 - 12.00 Maaliring Mall Paris 111 alustab 1.09
12.30 - 14.00 Siidistuudio Irina Kevel 0-k alustab 6.10
13.00 - 14.30 Lauluansambel " Kanarbik" Elviira Maasalu Aatrium alustab 8.09
13.30 - 15.00 Showtants algajatele Riina-Ester Aro Aula alustab 1.09
         


KOLMAPÄEV

 

Kell Ring Juhendaja  Ruum  
9.30 - 11.30 Maaliring Kairi Tamm  Aatrium alustab 2.09
11.00 - 12.00 Soome keel Hillar Karm 111 alustab 9.09
12.00 - 13.00 Ravivõimlemine Lembit Härma aula alustab 7.09
13.30 - 14.30 Saksa keel Aino Kubja 111 alustab 9.09
14.00 - 15.30 Seltskonnatants Truute Muruste aula alustab 2.09
10.00 - 11.30    Seeniortants B-rühm Aime Kaasik           aula         alustab 9.09    

 

 NELJAPÄEV

Kell Ring Juhendaja Ruum  
09.30 - 10.30 Tervisevõimlemine 1.grupp Sirje Suurorg Aula alustab 7.09
10.00 Kangastelgedel kudumine Koidu Pajusaar 0-k alustab 3.09
10.30 - 11.30 Tervisevõimlemine 1.grupp Sirje Suurorg Aula alustab 7.09
11.00 - 12.30 Sõnakunst Elviira Maasalu Aatrium  
11.00 - 12.30 Käsitöö Liidia Laanus 111 alustab 3.09
11.00 - 13.00 Keraamika Merike Veenre 0k. töötuba alustab 10.09
11.30  -13.00 Jooga Imbi Areda aula alustab 15.09
13.00 - 13.45 Mälutreening Reet Trei   alustab 8.10
13.00 - 14.30 Lauluansambel "Kanarbik" Elviira Maasalu Aatrium alustab 8.09
16.00 - 19.00 Akordioniklubi "Amulett" Ene Muna Puhkeruum alustab 3.09
         


REEDE

Kell Ring Juhendaja Ruum  
09.15 - 10.15 Eakate võimlemine Lembit Härma Aula alustab 8.09
09.30 - 11.00 Õmblusring Sirje Kanarbik 111 alustab 18.09
10.30 - 12.15 Seeniortants A-rühm Aime Kaasik Aula alustab 18.09
11.00 - 13.00 Kokandus   Puhkeruum alustab