Menüü

Huvitegevus

Valdeku Noortekeskuse huvitegevused

 

 

3D-kunstiring

Koostöös Huvikool Kunstiringiga toimub Valdeku noortekeskuses tasuta 3D-kunstiring.

Tunde annab Mikael Gottlieb Seidler ja töö toimub inglise keeles. Sihtrühm on alates 7. klassi õpilased.

Tunnid toimuvad reedeti kl 16-17.3

Mis on 3D kunstiring?

- 3D-graafikat ja animatsiooni kasutatakse tänapäeval laialdaselt: nii “päriselu”- kui animafilmides, nii video mängudes kui ka arhitektuurivallas. Huviringis avaneb õpilasele võimalus saada esimene kokkupuude mitte ainult 3D-tarkvaraga, vaid ka digimaali ja animatsiooni põhitõdedega.

- 3D-modelleerimine: õpime tundma 3D-programmi (Blender), teeme esimesed mudelid ning õpime, kuidas saada mudelist valmis pilt

- 3D-skulptuur: loome 3D-objekte kasutades töövõtteid, mis meenutavad rohkem digitaalse savi kasutamist

Õppetöö viiakse läbi Huvikooli Kunstiring poolt koostöös Eesti Noorsootöö Keskuse ning Haridus- ja Teadusministeeriumiga.

 

Lilleseade töötuba

Valdeku Noortekeskuses toimub lilleseade töötuba, mis leiab aset üle nädala teisipäeviti, kell 17.00 Valdeku Noortekeskuses. Detsembris toimub 3. ja 17.12, kell 17.00

Kui on soov osaleda, siis kirjutage info@lillemaagia.ee või helistage +372 5115822 

 

 

Siidimaalistuudio „Siiditsunft“

Siidimaalistuudo on mõeldud 8- 26- aastastele noortele.See on huvitegevus, mis propageerib siidimaalimist ja arendab loovust; hea võimalus maalida oma kätega sugulastele ja sõpradele kinkimiseks erinevaid asju; töö jooksul valmistatakse siidisallid, õnnitluskaardid siidielementidega, pannood, pearätikud, pluusid. 

Tunnid toimuvad teisipäeviti kell 16.00.

Osalustasu on 9 eurot. 

Läbiviijaks on Irina Kevel.

Registreerida saab: irina.kevel@nomme.ee

 

 

Tantsuklubi "Tantsuruut"

Alates oktoobrist, iga neljapäev, kell 16.00 -18.00, toimub Valdeku Noortekeskuses tantsuring nimega „Tantsuruut“, kus tunni esimeses pooles teeme üldfüüsilist trenni ja harjutame tantsimise erinevaid tehnikaid ning teises pooles õpime koreograafiat. Aasta 2020 maikuu lõpuks on valminud kolm tantsu, mida esitatakse publikule kontserdil.

 Oodatud on kõik 9 – 15-aastased noored, kellele meeldib liikuda ja tantsida. Kui oled noorem või vanem, kuid on soov osaleda, siis võta julgelt ühendust.

Tegevus toimub Valdeku Noortekeskuses. Sissepääs on skatepargi poolsemast uksest.

Tegevus toimub tasuta ning viiakse läbi eesti keeles. Kaasa võtta mugavad sportlikumad riided, jalanõud ja patsikumm (juhul, kui juuksed juba kinni pole).

Läbiviijaks on Maris Uusküla.

Registreerida saab: maris.uuskula@nomme.ee

 

 

Keraamikaklubi

Klubi on mõeldud 8- 26- aastastele noortele ning täiskasvanutele (27+). See on huvitegevus, mis arendab peenmotoorikat ja loovust; hea võimalus meisterdada oma kätega sugulastele ja sõpradele kinkimiseks erinevaid asju; valmistatakse nõusid, skulptuure ja ehteid.

Klubi toimub reedeti kl 16.00.

 Osalustasu: noortele 6 eurot ning täiskasvanutele (27+) 24 eurot. 

Kohtade arv: 10 osalejat

Läbiviijaks on Irina Kevel ning klubi toimub eesti ja vene keeles.

Registreerida saab: irina.kevel@nomme.ee

 

 

NB! Tundide toimumisajad võivad mõnikord muutuda. Jälgida TEATEID