Menüü

Üritused

Detsember 2019

Nutiheli Avatud Töötoad
19

Detsember

Nutiheli Avatud Töötoad

Valdeku Noortekeskuses koostöös Noodipuu huvikooliga algavad septembrist põnevad töötoad nimega "Nutiheli Avatud Töötoad"

Noodipuu huvikooli Nutiheli töötubades tutvustame kaasaegseid digitehnilisi võimalusi muusikamaailmas. Meie soov ja missioon on tuua uued võimalused noortele huviäratamiseks lähemale. 
Soovime ärgitada lapsi ja noori motiveerivate töötubade kaudu huvi tundma tänapäevaste digitehniliste võimaluste vastu muusika maailmas, mis on abiks nii digipädevuse ja artistlikkuse suurendamisel, kompetentsi eelduste loomiseks, iga lapse ja noore isikliku loova ande arendamiseks kaasajastastatud uue põlvkonna tehnikaga.

Esimene töötuba juba 5.septembril Noortekeskuse sünnipäeval
Kell 17.00-18.30 Nutiheli töötuba pisut pidulikumas võtmes sünnipäeva puhul kus tutvustame kõiki tulevasi töötubasid ja uudistegevusi kus muusika alane digitehnika on abiks, viime läbi mikrofonipraktika tutvustava töötoa ja laulame vahvaid laule. Sööme sünnipäevatorti.

Neljapäeval,10.oktoobril kell 16.00-17.30 NUTIHELI TÖÖTUBA
Helitehnika häälele abiks kõnelemisel ja laulmisel suurema auditooriumi ees. Avatud töötuba hääle tervishoiust ja avaliku esinemise salvestamisest koos kontserdiosaga.

Neljapäeval 7.novembril NUTIHELI DIGITÖÖTUBA
Helisalvestus-ja noodistusprogrammi tutvustamine koos praktiliste harjutustega, vokaalilooperi jt efektide kasutamine . Avaliku esinemise praktiline töötoa jätk.

Neljapäeval 19.detsembril Valdeku Noortekeskuse Jõulupidu NUTIHELI AVATUD DIGITÖÖTUBA
Jõululaulude laulmine , tutvustame ja praktiseerime laulmist, looperi jt efektide kasutamist Vokaali efektiploki Singthing abil.

Kui on küsimusi või on soov saada rohkem infot, siis kirjutage music.adams@gmail.com või helistage 566 31 916