Menüü

Huvitegevus

Tutvustus

Pääsküla noortekeskus lähtub oma töös avatud noorsootöö põhimõtetest ning pakub 7-26-aastastele noortele vaba aja veetmise võimalusi. 

Noortekeskus on avatud esmaspäevast reedeni.

Tutvu noortekeskusega läbi virtuaaltuuri!
kliki siia> VIRTUAALTUUR < kliki siia

Siia on oodatud noored, kes tahavad turvalises keskkonnas oma sõpradega aega veeta või uusi tuttavaid leida. Igapäevaselt on noortekeskuses võimalik mängida piljardit, lauatennist, õhuhokit, lauajalgpalli, playstationit, wii-d ning lauamänge. Pea igal nädalal leiavad noortekeskuses aset erinevad võistlused, töötoad, programmid, kohtumisõhtud, projektid ja koolitused. Jooksev info konkreetsete tegevuste kohta on leitav alapunktis üritused. Samuti pakub noortekeskus võimalust huvitegevuseks, seda erinevate klubide näol. Nende kohta saab lähemalt lugeda alapunktis huvitegevus

Noortekeskuse töötajad on kvalifitseeritud spetsialistid, kes toetavad noorte omaalgatust (ürituse korraldamise kogemus, juhiroll, avalik esinemine, vabatahtlik töö jne). Noorsootöötajad tegelevad ka noorte esmase nõustamisega ning neile noorteinfo edastamisega.

Lisaväärtusena kuulub Pääsküla noortekeskuse juurde ka siseskatepark, kus noored saavad sõita tõukeratta, trikijalgratta, rula ja trikirulluiskudega. Antud halli on võimalik rentida ka sünnipäevade pidamiseks. Rendiinfo ning hinnakiri on leitav siit.

Pääsküla noortekeskuse külastamine on noortele TASUTA. 

Noortekeskuse kodukord