Menüü

Huvitegevus

Pääsküla noortekeskus

 

TULE KÜLLA: nüüd on võimalik tutvuda Tallinna noortekeskustega ka läbi virtuaaltuuri!

Pääsküla noortekeskus asutati 2002. aastal 17. mail. Keskus lähtub oma töös avatud noorsootöö põhimõtetest ning pakub 7-26-aastastele noortele vaba aja veetmise võimalusi. 

Noortekeskus on avatud E-N: kell 13-19 ning R: kell 12-18

Siseekstreemhall on avatud  E-N13-19 ; R: 12-18

Meil saab mängida piljardit, lauatennist, lauajalgpalli, erinevaid lauamänge ning teisel korrusel ka Playstatoion 4. Pea igal nädalal leiavad noortekeskuses aset erinevad võistlused, töötoad, huviringid, kohtumisõhtud jm huvitavad tegevused. Jooksev info konkreetsete tegevuste kohta on leitav alapunktis üritused ning Facebookist.. Noortekeskus pakub võimalust erinevateks huvitegevusteks ning nende kohta saab lähemalt lugeda alapunktis huvitegevus

Noortekeskuse töötajad on kvalifitseeritud spetsialistid, kes toetavad noorte omaalgatust (ürituse korraldamise kogemus, juhiroll, avalik esinemine, vabatahtlik töö jne). Noorsootöötajad tegelevad ka noorte esmase nõustamisega ning neile noorteinfo edastamisega.

Lisaväärtusena kuulub Pääsküla noortekeskuse juurde ka siseskateparkl, kus noored saavad sõita tõukeratta, trikijalgratta, rula ja trikirulluiskudega. Siseskateparki on võimalik rentida ka sünnipäevade pidamiseks. Rendiinfo ning hinnakiri on leitav siit.

Pääsküla noortekeskuse külastamine on noortele TASUTA.