Nõmme Vaba Aja KeskusValdeku noortekeskusTallinna aasta noorsootöötaja 2022 on Evely Pajula

Tallinna aasta noorsootöötaja 2022 on Evely Pajula

PROTO avastustehases jagati 20. veebruaril juba 18. korda Tallinna noorsootöö tunnustusauhindu.
Aasta noorsootöötajaks 2022 valiti meie noortekeskuse laste- ja noortetöö juht Evely Pajula. Hurraa!

Oleme seda ise juba ammu teadnud, et meil on võrratud noorsootöötajad ning on puhas rõõm, et seda ka välja poole märgatakse.

Noortekeskused on suuresti oma noorsootöötajate nägu. Valdeku Noortekeskus töötab Evely eestvedamisel selle nimel, et iga siia tulev noor tunneks, et on siia oodatud ning aktsepteeritud just sellisena nagu ta on. Saaks turvalises keskkonnas õppida tundma ennast ja ümbritsevat maailma ning leida tegevused ja teemad, mis just teda inspireerivad ja rõõmu pakuvad.

2022 aastal on Evely hoidnud tugevalt fookuses ka keskkonnahoid ja noortekeskuse rolli selles. Tegeleme aktiivselt prügisorteerimise ja selle õpetamisega, oleme täielikult loobunud ühekordsetest nõudest, minimeeritud on printimine ja ühekordsete vahendite kasutamine, kokandusklubis on eesmärgiks saavutada null-toidukaoga toimetamine.

Lisaks on ta ka toonud noorteni uue rahvusvahelisel meetodil põhineva fair-play linnalaagri kontseptsiooni, osalenud keskkonnateemalisel veebiarutelul, olnud tuutor välisvabatahtlikule, kirjutanud eduka lauamänguteemalise projekti, haldanud meie sotsiaalmeediakontosid, planeerinud ja ellu viinud noortele raamaturiiuli projekti, loonud kolm noortekeskuse koolipaketti, mis ühendavad endas kokku nii lauamängud, keskkonnateemad kui ka inglise keele.