Lauamänguklubi

Lauamäng

Asukoht: Valdeku noortekeskus (Valdeku 13) (vaata kaardilt)

Toimumisajad: Igal kolmapäeval kell 16.00

Osalustasu: Tasuta

Kontakt: roula.abdelhay@nomme.ee

Kas oled mänginud liiga palju Ligrettot? UNO ei paku enam pinget? Kas Monopoli lõppeb alati tüliga? Soovid proovida midagi keerulisemat? 

Valdeku Noortekeskuse Lauamänguklubi on tagasi! Ja see toimub igal kolmapäeval kell 16.00-18.45. 

Uuendatud lauamänguklubis leiad eraldi planeeritud aja lauamängude õppimisele, kuukava  ja iga kuu viimane kolmapäev on turniiripäev! Noored saavad proovile panna oma teadmised kuu jooksul õpitud lauamängudest

 

Sel kuul mängime lauamänge, mis tähistavad kevadet. Selle kuu mängud on: 

8.Mai : Mängime Cubirds .

15.Mai : Mängime Parks . 

22.Mai : Mängime Wingspan .

29.Mai : Turniir .

 

Rohkem infot turniiri kohta leiad siit:

Mai Turniir

  • Lauamänguklubi toimubinglise ja eesti keeles. Osalemiseks on inglise keele tase minimaalselt suhtlustasandil oluline. Keerulisemate mängude mängimise nautimiseks võib inglise keele oskus olla hädavajalik. Ise oskamise asemel saab kasutada ka rakenduse Google Translate abi. 

 

  • Mängude õppimine- võta kaasa nutiseade ja kõrvaklapid. Kui osaled mängude õppimises, siis kasutame selleks õppevideosid. Neid tuleb koha peal vaadataoma nutiseadmelt kõrvaklappidega, et nii endal kui teistel oleks lihtsam õppida. Mängude videod saadetakse kalauamänguklubi Discordi gruppi. Mängudvõib ka iseseisvalt kodus selgeks õppidaja osaleda vaid mängimise sessioonidel. 

 

  • Lauamänguklubi ametlik suhtluskanal on Discord ja selle vestlusgruppi saab siit lingilt: Lauamängu Klubi Discord
  • Lauamängude juurde sobivad hästi näksid. Kui osalejal on soov siis võib snäkke endaga kaasa võtta. Seda võiks teha nii, et kaasavõetud snäkke saab jagada teiste mängijatega. 

 

*Kui osalejaid on palju, siis võtab iga laudkond ette eraldi mängu, kui osalejaid on vähe ja õpitakse kiiresti, siis saab osa mitmest mängust. 

Leiad lisainfot ja registreerimisvormi siin: 

Registreerimine

 

See kuu on viimane enne suvevaheajale liikumist! Me ei jää ilma lauamängudest liiga kauaks, sest kohtume lauamängusõpradega oma lauamängu linnalaagris! 

Lauamängu Linnalaager