Nõmme Vaba Aja KeskusValdeku noortekeskusSündmusedLauamängu linnalaager

Lauamängu linnalaager

Algusaeg: E, 05.08.2024

Lõpuaeg: R, 09.08.2024

Asukoht: Valdeku Noortekeskus

Hind: 80€

Registreerimine avatud!

Registreeri end laagrisse siin!

Laagri eesmärk on pakkuda väljundit lauamänguhuvilistele, tutvustada rahulikumat meetodit aktiivsemate tegevuste vahel aja veetmiseks. Õpime uusi mänge, kutsume külalisi lauamängu kogukonnast ja teeme muud põnevat.

Laager on suunatud vanusele 10+ ja kohti jagub 25-le lauamänguhuvilisele. Teame praegu juba kindlaid laagrikuupäevi, milleks on: 5.08-9.08 

Laager on tasuline ja programmi selgudes võib selle hind muutuda. Tegevused algavad ja lõppevad iga päev Valdeku Noortekeskuses ja hinna sees on kogu laagriprogramm ja iga päeva lõuna. Laagrit juhendavad Valdeku Noortekeskuse noorsootöötajad ja välisvabatahtlik. Linnalaagri sisse ei kuulu ööbimine.

Kui soovid lisainfot, siis: evely.pajula@nomme.ee

Eelmise aasta lauamängulaager videopildis:

Vaata videot siin

Valdeku Noortekeskus pakub avatud noortekeskuse teenust ja on oma tegevuses spetsialiseerunud lauamängudele. Aastatega on meie mängukogu pidevalt kasvanud ja täna on selles üle 120-ne lauamängu. Meil on igal nädalal toimuv lauamänguklubi ja meie hea partner Brain Games on eriüritustele oma mängujuhte laenanud. Kõik töötajad huvituvad lauamängudest ja hea meelega õpetavad neid noortele.