Nõmme Vaba Aja KeskusValdeku noortekeskusSündmusedValdeku Noortekeskuse suvised linnalaagrid

Valdeku Noortekeskuse suvised linnalaagrid

Algusaeg: E, 13.06.2022

Lõpuaeg: R, 05.08.2022

Asukoht: Valdeku Noortekeskus (vaata kaardilt)

Hind: 60-80€

Valdeku Noortekeskus korraldab suvel noortele kolm linnalaagri vahetust.

 

13.-17.06 kokanduse linnalaager

Laagri toimumisaeg: 13.-17.06.2022
Laagri sihtrühm: 10-18aastased noored
Laagripäevad: kl 9-17
Laagri maksumus: 80€
Laagris kohti: 25
Laagri töökeel: eesti keel
Laagriprogramm: Täpsem laagriprogramm on veel koostamisel

Lühikirjeldus:

Laagri eesmärk on äratada noortes huvi söögi ja söögitegemise vastu. Õpetada noortele kuidas valmistada lihtsamaid roogasid, kasutada köögitehnikat, anda teadmised ohutusest ja hügieenist. E-N valmistavad noored, noorsootöötajate juhendamisel, ise oma lõunasöögid või elemente sellest. Lisaks teadmistele ja oskustele söögitegemisest arendame ka meeskonnatöö oskuseid kuna söögivalmistamine toimub gruppides.

Laagripäevad E-N jagunevad kaheks osaks. Esimeses pooles toimuvad tegevused noortekeskuses koos söögivalmistamise ja lõunaga. Päeva teises pooles toimuvad temaatilised ja meelelahutuslikud väljasõidud. Reedel toimub suurem kogu päeva kestev väljasõit. Laagripäevad algavad kl 9.00 ja lõpevad kl 17.00 Valdeku Noortekeskuses. Hinna sees on kogu laagriprogrammi tegevused ja toit. Hinna sees ei ole Tallinna linnasisene ühistranspordi kulu.

 

04.-08.07 fair-play linnalaager

Laagri toimumisaeg: 04.-08.07.2022
Laagri sihtrühm: 7-12aastased noored
Laagripäevad: kl 9-17
Laagri maksumus: 60€
Laagris kohti: 25
Laagri töökeel: eesti keel
Laagriprogramm: Täpsem laagriprogramm on veel koostamisel

Lühikirjeldus:

Linnalaagris kasutatakse läbi rahvusvahelise koostöö välja töötatud “Score for Smart Youth Work” meetodit. Eesmärgiks on toetada noorte arengut läbi spordi, luua võrdsed võimalused tüdrukutele ja poistele, arendada meeskonnatööd ja üksteisega arvestamist, suurendada digioskusi.
Laagris põimitakse omavahel korvpall, jalgpall, e-sport ning fair-play kontseptsioon, mille kaudu noored õpivad üksteisega arvestama, kokkuleppeid sõlmima, aruteluoskusi jm.

Nädala esimeses pooles jaguneme võistkondadesse, õpime ja harjutame mänge. Nädala teises pooles toimub turniir. Reedel meelelahutuslik väljasõit. Laagripäevad algavad kl 9.00 ja lõpevad kl 17.00 Valdeku Noortekeskuses. Hinna sees on kogu laagriprogrammi tegevused ja toit. Hinna sees ei ole Tallinna linnasisene ühistranspordi kulu.

 

01.-05.08 lauamängu linnalaager

Laagri toimumisaeg: 01.-05.08.2022
Laagri sihtrühm: 10-18aastased noored
Laagripäevad: kl 9-17
Laagri maksumus: 60€
Laagris kohti: 25
Laagri töökeel: eesti keel
Laagriprogramm: Täpsem laagriprogramm on veel koostamisel

Lühikirjeldus:

Linnalaager neile, kellele meeldib lauamänge mängida või, kes veel ei tea, et neile meeldib lauamänge mängida. Õpime selgeks ja mängime mitmeid ülemaailmselt populaarseid lauamänge. Liigume järk-järgult kergematest mängudest keerukamateni ja õpime tundma erinevaid mängumehaanikaid.
Lisaks mängude mängimisele kohtume ka inimestega, kes moel või teisel on lauamängumaailmaga seotud ning teeme ka mõne lauamänguteemalise väljasõidu. Reedel toimub suurem, kogu päeva kestev väljasõit.
Laagripäevad algavad kl 9.00 ja lõpevad kl 17.00 Valdeku Noortekeskuses. Hinna sees on kogu laagriprogrammi tegevused ja toit. Hinna sees ei ole Tallinna linnasisene ühistranspordi kulu.